Дипломне проектування

 Тематика дипломного проектування

 ОС Бакалавр

Дипломна робота має інженерно-технічний характер та передбачає розробку вимірювального каналу системи або вимірювального пристрою певної фізичної величини. Робота передбачає розробку структурної, функціональної, принципової електричної схем вимірювального каналу, спеціалізованого програмного забезпечення мікропроцесорних вузлів вимірювального каналу, розробку прототипу (реального або комп'ютерної моделі) вимірювального каналу та його метрологічне випробування. 

ОС Магістр 

Дипломна робота має науково-технічний характер та передбачає розробку комп'ютеризованої інформаційно-вимірювальної або інформаційно-діагностичної системи та включає схемотехнічне проектування, проектування спеціалізованого програмного забезпечення мікропроцесорних вузлів системи, спеціалізованого комп'ютерного програмного забезпечення системи, розробку метрологічного забезпечення системи та формування вимог щодо процесів управління якістю пов'язаних з використанням розробленої системи.

 Правила оформлення дипломних робіт (проектів)

 Оцінюючи дипломні роботи (проекти), комісія враховує не лише якість самого наукового дослідження, його новизну, уміння захистити сформульовані положення та висновки, а і його оформлення. 

Оформлення пояснювальної записки необхідно виконувати з дотриманням вимог чинних національних та міждержавних стандартів, зокрема ДСТУ 3008-95 "Документація. Звіти у сфері науки і техніки. Структура і правила оформлення", ГОСТ 2.105-95 «ЕСКД. Общие требования к текстовым документам» та ГОСТ 2.106-96 «ЕСКД. Текстовые документы».

Дипломні роботи (проекти) ОС "Бакалавр" оформлюються згідно методичних рекомендацій: Методичні рекомендації до оформлення дипломних робіт бакалаврів

Дипломні роботи (проекти) ОС "Магістр" та ОС "Спеціаліст" оформлюються згідно методичних рекомендацій: Методичні рекомендації до оформлення дипломних робіт ОС "Магістр" та ОС "Спеціаліст"

Нормоконтроль дипломних робіт (проектів)

 Для нормоконтролю дипломні роботи зберігаються виключно в форматі pdf та надсилаються за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відповідальний за нормоконтроль: к.т.н., доцент Нечипорук Віталій Володимирович

Приклади оформлення презентацій:

Приклад презентації дипломного проекту спеціаліста

Loading ...
 

Приклад презентації дипломної роботи магістра

Loading ...